Dit is de plaats waar je jezelf en eventueel je auto kunt voorstellen. Ook als je al lang lid bent, is het misschien leuk om hier even te laten weten wie je bent.
ben geen forum gewend, maar ik heb begrepen dat het gebruikelijk is om je eerst even voor te stellen alvorens over te gaan op vragen en dergelijke.
Dus bij deze even een korte intro over mezelf. Ik ben Bart-Jan, 24 jaar en woonachtend in het pittoreske Rijssen. Sinds begin dit jaar m'n allereerste W124 gekocht, dat was een zwarte 400E uit 1992. Helemaal compleet, top motor, maar uiterlijk niet de mooiste. Toen kwam ik onderstaande 230E (1991) tegen en was opslag verliefd op de combinatie van de perlmuttgrau lak, de iets donkere Sacco-Brettern en de Karro blauwe bekleding. Dus van een Benz met een dikke V8, naar eentje die het moet doen met halve kracht... Maar wel (├®├®n van) de mooiste 230E W124 van NL, dat dan wel weer
Ik zeg: pleur die gore Japanse autoradio er zo snel mogelijk uit!
ik heb meer dan 50 mooie en goed werkende Beckers op voorraad door een uit de hand gelopen hobby haha!
maar verder heb je een BEAUTY van een W124 hoor!!!!!!!!!!!
groeten,
Rob Hackert
Hoi Rob,
Wat betreft de radio: er heeft nooit geen originele radio ingezeten. Gelukkig zijn er destijds wel speakers en een automatische antenne besteld. Maar ik houd me aanbevolen voor een Becker die bij dit type hoort. Dus doe maar een voorstel via PB.
Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk
Laatst gewijzigd door BJB op di nov 08, 2016 4:10 pm, 1 keer totaal gewijzigd.
Hallo Bart-Jan ook welkom van mij en ik kan me voorstellen dat je verliefd bent geworden op je 230E veel plezier er mee en ook veel plezier hier op het forum
hey bart jan
das idd een heel nette wagen.
zal wel even aanpassen zijn van de 400 naar de 230 maar hij zal ook iets minder dorstig zijn natuurlijk.
veel plezier met je Benz en veel fijne km s gewenst.
Bedankt Jan. Het is wel even wat anders inderdaad. Zo'n 400E gaat als de brandweer, de 230E is toch meer cruisen. Maar ook wel fijn, zeker wat betreft het verbruik.
Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk
Laatst gewijzigd door Anonymous op za nov 12, 2016 4:22 pm, 1 keer totaal gewijzigd.
Reden:vanwege het niet hebben van onbeperkte ruimte op de forums niet quoten met een er direct bovenstaand bericht