Hallo iedereen,
Ik vond het wel eens interessant om de kwaliteit van de verdeelkap Bosch te vergelijken.
Bij mijn laatste bestelling eens een nieuwe verdeelkap van Bosch besteld, de huidige in de wagen is er eentje van een goedkoop merk. Deze zit momenteel nog op de wagen, maar het grote verschil met de oude van Bosch is dat de contactpunten veel dunner zijn.
Ik heb wel een foto van de Bosch verdeelkap die initieel op de wagen zat, ivm de nieuwe zijn de contactpunten veel groter. Ik begin dus al wat schrik te hebben omtrent de kwaliteit van de nieuwe Bosch ( contactpunten lijken heel klein, zie ook Made in Spain...)
Ook bijgevoegd een fototje van een heel goedkope rotor, deze zat maar 2 weken op de wagen toen ik hem er in deze staat uithaalde.. Nu zit er ├®├®n van Beru op.
Kwaliteit verdeelkap Bosch
-
Merida
- Expert Boarder

- Berichten: 86
- Lid geworden op: di mar 12, 2019 8:11 pm
- Roepnaam: Wout
- Type wagen: 200E
- Bouwjaar: 1989
- Automaat: Nee
- LPG: Ja
Re: Kwaliteit verdeelkap Bosch
Met alle respect, maar een goede vergelijking van kwaliteit, kan je alleen doen als je precies weet wat een verdeelkap doet, waar hij aan moet voldoen en hoe je dat moet testen; niet van "kijken naar" en denken wat jij ervan vindt.
Ik zie dat de nieuwe verdeelkap de pinnen beter geïsoleerd heeft.
Dat ze dunner zijn en dus minder goed; nee.
Ik zie dat de nieuwe verdeelkap de pinnen beter geïsoleerd heeft.
Dat ze dunner zijn en dus minder goed; nee.
-
Giovanni
- Expert Boarder

- Berichten: 86
- Lid geworden op: do dec 12, 2019 8:50 pm
- Roepnaam: Giovanni
- Type wagen: N.n.b.
- Bouwjaar: N.n.b.
- Automaat: Nee
- LPG: Nee
- Opmerkingen / andere wagens.: Renault Grand Scenic IV
Re: Kwaliteit verdeelkap Bosch
Het is maar iets dat mij opviel, ik denk dat velen hier meer ervaring hebben met deze wagens en onderdelen en dus hun eigen meer correcte mening zullen hebben.
-
Bram Jansen
Re: Kwaliteit verdeelkap Bosch
Giovanni schreef:Het is maar iets dat mij opviel, ik denk dat velen hier meer ervaring hebben met deze wagens en onderdelen en dus hun eigen meer correcte mening zullen hebben.
Ik denk zomaar dat je er verstandig aan doet maar van Merida aan te nemen wat hij schrijft, de man weet echt waar hij over praat. Los van meningsverschillen zijn er natuurlijk feiten waar je niet omheen kunt!
