Pewawa

Dit is de plaats waar je jezelf en eventueel je auto kunt voorstellen. Ook als je al lang lid bent, is het misschien leuk om hier even te laten weten wie je bent.
Plaats reactie
Pewawa

Pewawa

Bericht door Pewawa »

Hallo,
Ik zal me even voorstellen, ik ben Paul, woon in Arnhem en ben al jaren groot Mercedes fan...althans de wat oudere modellen. Voor Mercedes altijd verstokt Saab fan geweest, maar ja...als je gaat dieselen, dan houdt het bij Saab op.

Ik rij dagelijks in een 190D die ik vorig jaar gekocht heb met 177.000 km op de teller, ook originele NL -er, ook van 1991 en ook in nieuw staat....echter zonder trekhaak. Ik krijg het niet over m'n hart een gat voor de trekhaak in de bumper te laten boren, dus vandaar m'n zoektocht naar wat anders.

Afgelopen zaterdag heb ik een fraaie 200D aangeschaft. Stond vrijdag op marktplaats, bouwjaar 1991, zwart metallic, Nederlandse auto van eerste eigenaar met origneel 126.000 km op de teller.....en met trekhaak...daar ging het dus juist om...De eerste eigenaar 95 jaar oud heeft beloten z'n rijbewijs in e leveren ...en daar ben ik hem dankbaar voor ;)
Meteen maar overgeschreven...en zondag opgehaald in Dordrecht....wat een heerlijke auto...rijdt helemaal nieuw.

Daarnaast hebben we nog een E200 cabriolet van 1996, ook een originele NL-er, deze hebben we 5,5 jaar geleden gekocht, is leuk voor de zomermaanden. 8 jaar geleden een W126 280SE van 1980 gekocht met bij aanschaf origineel 57.000 km op de teller, Duitse import, ook deze rijden we zo af en toe in de zomer maanden...de fraaiste betaalbare modellen van Mercedes....althans, dat is mijn persoonlijke mening...
Ik zal de komende dagen proberen een paar foto's van de W124 te plaatsen.

Wintergroet uit Arnhem,
Paul
Gebruikersavatar
Mart
Silver Boarder
Silver Boarder
Berichten: 173
Lid geworden op: di mei 31, 2011 1:10 pm
Roepnaam: Mart
Type wagen: E250T Turbodiesel
Bouwjaar: 1986
Automaat: Ja
LPG: Nee
Opmerkingen / andere wagens.: W123 300D aut. VERKOCHT
Locatie: Heesch

Re: 200D

Bericht door Mart »

Hoi Paul,

Welkom hier en je bent een echte liefhebber zo te lezen en daarvan kunnen er naar mijn mening niet genoeg zijn op onze club, we kijken uit naar je foto's en geniet ervan.

groetjes Mart.
GekkeHenkie

Re: 200D

Bericht door GekkeHenkie »

Welkom Paul,

veel plezier met je Benzen
en natuurlijk op het forum.

Mvg Thijs
Gebruikersavatar
SanderDTCH
Diamant Boarder
Diamant Boarder
Berichten: 2994
Lid geworden op: do feb 17, 2011 9:41 pm
Roepnaam: Sander
Type wagen: 200D
Bouwjaar: 1986
Automaat: Nee
LPG: Nee
Opmerkingen / andere wagens.: Skoda Octavia 1.6TDI combi Greenline
Locatie: Prov. Zuid-Holland

Re: 200D

Bericht door SanderDTCH »

Hoi Paul

Welkom op ons forum.
Wens je hier veel lees- en schrijfplezier.
------
TIP: klik eens op "gebruikerspaneel" (bovenin links), daar kan je b.v. je verjaardag en woonplaats invullen maar ook je eigen foruminstellingen wijzigen.
Lees ook de forumregels even door.

Groeten Sander
Gebruikersavatar
Gombal
Erelid
Erelid
Berichten: 5423
Lid geworden op: vr dec 11, 2009 9:26 pm
Roepnaam: Arjen
Type wagen: Ander type
Bouwjaar: Nieuwer
Automaat: Nee
LPG: Nee
Opmerkingen / andere wagens.: Mercedes-Benz W245 170 2008
Locatie: Zeeland

Re: Pewawa

Bericht door Gombal »

Hoi Paul, welkom hier en veel plezier op het forum en van je Benz!
Gemiddeld verbruik 200D 1986 5 bak (living in a foreign land)
Afbeelding
MB Halle

Re: Pewawa

Bericht door MB Halle »

Hallo Paul.
welkom op ons forum
veel plezier met je 200D.
graag even een foto, zijn we gek op.
gr Wim.
Pewawa

Re: Pewawa

Bericht door Pewawa »

Ha Wim,
Staat nu onder een dikke sneeuw laag...zal in t weekend proberen wat te plaatsen
RoyMB

Re: Pewawa

Bericht door RoyMB »

Welkom!
Benieuwd na de foto's
Pewawa

Re: Pewawa

Bericht door Pewawa »

Ok hier de foto's, ik zal op termijn nog wat proberen toe te voegen
Bijlagen
20130118 014.JPG
20130118 014.JPG (752.99 KiB) 1241 keer bekeken
20130118 013.JPG
20130118 013.JPG (674.85 KiB) 1241 keer bekeken
mbcabrio2.jpg
mbcabrio2.jpg (97.83 KiB) 1241 keer bekeken
mbcabrio1.jpg
mbcabrio1.jpg (92.32 KiB) 1241 keer bekeken
RoyMB

Re: Pewawa

Bericht door RoyMB »

Zo zag mijn sedan er ook nog uit voor 3mnd terug
MB Halle

Re: Pewawa

Bericht door MB Halle »

Mooie auto's Paul.
gr Wim.
Pewawa

Re: Pewawa

Bericht door Pewawa »

Roy,
Ik durf het bijna niet te vragen.....ziet er nu uit als?
Gr
Pw
Pewawa

Re: Pewawa

Bericht door Pewawa »

Dank je Wim, we zijn redelijk zuinig op de cabrio. Wordt enkel van begin mei tot eind oktober bereden. De 200D is de nieuwste aanwinst heerlijke bak. Morgen de winterbanden erop en karren maar.
J_A

Re: Pewawa

Bericht door J_A »

Welkom hier!

Prachtige auto's heb je! Mooie 200D ook, ik had hem ook om MP zien staan, zeldzame kilometerstand en ook nog origineel NL van de eerste eigenaar! Je treft het daarmee. Veel plezier met je Mercedessen.

Groet,

Jacob-Andre
Plaats reactie