Sinds gister wil het rooster in het midden van het dashboard niet meer sluiten. Dus permanente toevoer van heerlijk frisse buitenlucht. Frisse lucht vind ik ok maar deze winter wil ik geen -10 frisse lucht binnen hebben!!
Hoe bereik ik dat klepje/schuifje dat voor de afsluiting zorgt. Ik hoop niet dat ik daarvoor het hele dashboard moet demonteren.
Als je rechts naast je bedieningswieltje in het rooster kijkt zie je een inbusboutje, met een zaklamp zie je hem zeker zitten. Dit boutje zit in de bediening van het klepje gedraaid.Bij jou is het er waarschijnlijk uitgeschoten. Is even pielen maar met een inbussleutel en misschien een schroevendraaiertje om het bedieningstukje even in de goede positie te zetten moet het lukken. Hoever je hem erin moet draaien is even uittesten wanneer je klepje goed sluit zonder dat je verschrikkelijk veel kracht hoeft te zetten.
Gemiddeld verbruik 200D 1986 5 bak (living in a foreign land)