dit is dus echt wel een marokkaans jongetje en knap dat die al zo auto rijd alleen is het natuurlijk wel onverantwoord om dat op de openbare weg te doen.
Ik ben zelf Turks dit zijn geen Turken maar Arabieren. Ik snap niet hoe je erbij komt dat deze idioten Turks praten. Het is levensgevaarlijk wat deze stelletje achterlijken doen. Stel voor dat ze over je eigen kind of over een familielid of kennis rijden. Dit is echt onverantwoord gedrag. BAH MISSELIJK WORD IK ERVAN ALS MENSEN DIT SOORT IDIOTEN SUPPORTEN!!!
Ik mocht vroeger ook... Maar dan op papa's schoot... Dan kon er tenminste nog iemand ingrijpen. Als dit kloothommeltje iets over het hoofd ziet (familie of niet) zijn de rapen gaar. Want ingrijpen is er niet bij... Niet verzekerd, dus zit je lekker met het waarborg fonds opgezadeld en dat wil je echt niet.
De broers zijn een stelletje nietsnutten om zich zo te gedragen. Maar ja ze zijn stoer om het broertje al te laten rijden. Stelletje nietsnutten, ze kunnen niet eens normaal praten!!!